We are sorry. This product is no longer available. Below you can choose from the similar products.
Show products in the same category
| YOM: | 1989 |
| Control system | NO |
| Max. diameter of workpiece | 1500 mm |
| Modul | 2/34 - |
| Machine weight | 4000 kg |
| Main motor power | 24 kW |
| Machine dimensions l x w x h | 7950x4540x3650 mm |
| Grinding spindle speed | 0 - 1690 /min |
| YOM: | 0 |
| Control system | NO |
| Max. diameter of workpiece | 1250 mm |
| Modul | 18 - |
| Machine dimensions l x w x h | 5500 x 3200 x 3500 mm |
| Machine weight | 11300 kg |
| YOM: | 0 |
| Control system | NO |
| Max. diameter of workpiece | 315 mm |
| Modul | 10 - |
| Max. weight of workpiece | 200 kg |
| Main motor power | 8 kW |
| Machine dimensions l x w x h | 3200 × 3500 × 1800 mm |
| Machine weight | 4800 kg |