Sajnáljuk de ez a termék már nincs a kínálatunkban. Lejjebb választhat hasonló termékekből.
Azonos kategóriába tartozó termékek megjelenítése
| Gyártás éve: | 1989 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 1500 mm |
| Modul | 2/34 - |
| A gép súlya | 4000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 24 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7950x4540x3650 mm |
| Köszörűorsó fordulatszám-tartomány | 0 - 1690 /min |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 1250 mm |
| Modul | 18 - |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 5500 x 3200 x 3500 mm |
| A gép súlya | 11300 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 315 mm |
| Modul | 10 - |
| A munkadarab max. súlya | 200 kg |
| A főmotor teljesítménye | 8 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3200 × 3500 × 1800 mm |
| A gép súlya | 4800 kg |