Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 1989 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1500 mm |
| Moduł | 2/34 - |
| Ciężar maszyny | 4000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 24 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 7950x4540x3650 mm |
| Obroty wrzeciona szlifującego | 0 - 1690 /min |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1250 mm |
| Moduł | 18 - |
| Rozmiary d x sz x w | 5500 x 3200 x 3500 mm |
| Ciężar maszyny | 11300 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 315 mm |
| Moduł | 10 - |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 200 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 8 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3200 × 3500 × 1800 mm |
| Ciężar maszyny | 4800 kg |