Je nám líto, ale tento produkt již není v nabídce. Níže si můžete vybrat z jemu podobných produktů.
Zobrazit produkty ve stejné kategorii.
| Rok výroby: | 1989 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 1500 mm |
| Modul | 2/34 - |
| Hmotnost stroje | 4000 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 24 kW |
| Rozměry d x š x v | 7950x4540x3650 mm |
| Otáčky brousícího vřetene | 0 - 1690 /min |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 1250 mm |
| Modul | 18 - |
| Rozměry d x š x v | 5500 x 3200 x 3500 mm |
| Hmotnost stroje | 11300 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 315 mm |
| Modul | 10 - |
| Max. hmotnost obrobku | 200 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 8 kW |
| Rozměry d x š x v | 3200 × 3500 × 1800 mm |
| Hmotnost stroje | 4800 kg |