Ne pare rău, acest produs nu mai este disponibil. Mai jos puteți alege dintre produse similare.
Vizualizare produse din aceeași categorie.
| An fabricație: | 1989 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 1500 mm |
| Modul | 2/34 - |
| Geutatea mașinii | 4000 kg |
| Puterea motorului principal | 24 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 7950x4540x3650 mm |
| Viteza axului de polizare | 0 - 1690 /min |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 1250 mm |
| Modul | 18 - |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 5500 x 3200 x 3500 mm |
| Geutatea mașinii | 11300 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 315 mm |
| Modul | 10 - |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 200 kg |
| Puterea motorului principal | 8 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3200 × 3500 × 1800 mm |
| Geutatea mașinii | 4800 kg |