We are sorry. This product is no longer available. Below you can choose from the similar products.
Show products in the same category
| YOM: | 0 |
| Max. diameter of the cut material | mm |
| Main motor power | 2,4 kW |
| Machine dimensions l x w x h | 2310 x 1900 x 1503 mm |
| Machine weight | 904 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2019 |
| Max. diameter of the cut material | 450 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 1320 x 1020 x 2000 mm |
| Machine weight | 1050 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2017 |
| Max. diameter of the cut material | 360 mm |
| Main motor power | 7 kW |
| Machine dimensions l x w x h | 1785 x 2785 x 1800 mm mm |
| Control system | YES |
| YOM: | 2024 |
| Max. diameter of the cut material | 280 mm |
| Machine weight | 1000 kg |
| Machine dimensions l x w x h | 2200 x 1250 x 1300 mm |
| Main motor power | 1,5 kW |
| Control system | NO |
| YOM: | 2015 |
| Max. diameter of the cut material | 560 mm |
| Main motor power | 4 kW |
| Machine dimensions l x w x h | 3500x1400x2100 mm |
| Machine weight | 3000 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2017 |
| Max. diameter of the cut material | 300 mm |
| Machine weight | 904 kg |
| Machine dimensions l x w x h | 2410x1920x2020 mm |
| Control system | NO |
| YOM: | 0 |
| Max. diameter of the cut material | 640 mm |
| Machine weight | 4300 kg |
| Main motor power | 9,2 kW |
| Control system | NO |
| YOM: | 2014 |
| Max. diameter of the cut material | 560 mm |
| Main motor power | 4 kW |
| Machine dimensions l x w x h | 3500x1400x2100 mm |
| Machine weight | 3000 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 0 |
| Max. diameter of the cut material | 340 mm |
| Main motor power | 2,2 kW |
| Machine weight | 600 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 0 |
| Machine weight | 400 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2012 |
| Max. diameter of the cut material | 335 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 2480x2300x1900 mm |
| Machine weight | 2020 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2012 |
| Max. diameter of the cut material | 500 mm |
| Machine weight | 1450 kg |
| Control system | NO |