Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. średnica materiału ciętego | mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,4 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 2310 x 1900 x 1503 mm |
| Ciężar maszyny | 904 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2019 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 450 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 1320 x 1020 x 2000 mm |
| Ciężar maszyny | 1050 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2017 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 360 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1785 x 2785 x 1800 mm mm |
| System sterowania | tak |
| Rok produkcji: | 2024 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 280 mm |
| Ciężar maszyny | 1000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 2200 x 1250 x 1300 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 1,5 kW |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2015 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 560 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 4 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3500x1400x2100 mm |
| Ciężar maszyny | 3000 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2017 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 300 mm |
| Ciężar maszyny | 904 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 2410x1920x2020 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 640 mm |
| Ciężar maszyny | 4300 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 9,2 kW |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2014 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 560 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 4 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3500x1400x2100 mm |
| Ciężar maszyny | 3000 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 340 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,2 kW |
| Ciężar maszyny | 600 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| Ciężar maszyny | 400 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2012 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 335 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 2480x2300x1900 mm |
| Ciężar maszyny | 2020 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2012 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 500 mm |
| Ciężar maszyny | 1450 kg |
| System sterowania | nie |