Ne pare rău, acest produs nu mai este disponibil. Mai jos puteți alege dintre produse similare.
Vizualizare produse din aceeași categorie.
| An fabricație: | 0 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | mm |
| Puterea motorului principal | 2,4 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2310 x 1900 x 1503 mm |
| Geutatea mașinii | 904 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2019 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 450 mm |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1320 x 1020 x 2000 mm |
| Geutatea mașinii | 1050 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2017 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 360 mm |
| Puterea motorului principal | 7 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1785 x 2785 x 1800 mm mm |
| Sistem de control | da |
| An fabricație: | 2024 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 280 mm |
| Geutatea mașinii | 1000 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2200 x 1250 x 1300 mm |
| Puterea motorului principal | 1,5 kW |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2015 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 560 mm |
| Puterea motorului principal | 4 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3500x1400x2100 mm |
| Geutatea mașinii | 3000 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2017 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 300 mm |
| Geutatea mașinii | 904 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2410x1920x2020 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 640 mm |
| Geutatea mașinii | 4300 kg |
| Puterea motorului principal | 9,2 kW |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2014 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 560 mm |
| Puterea motorului principal | 4 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3500x1400x2100 mm |
| Geutatea mașinii | 3000 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 340 mm |
| Puterea motorului principal | 2,2 kW |
| Geutatea mașinii | 600 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Geutatea mașinii | 400 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2012 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 335 mm |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2480x2300x1900 mm |
| Geutatea mașinii | 2020 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2012 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 500 mm |
| Geutatea mașinii | 1450 kg |
| Sistem de control | nu |