| Maks. średnica materiału ciętego | 250 (při plném materiálu) mm |
| Ciężar maszyny | 750 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 3 kW |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The saw is intended for dividing material in vertical and angled cuts, angled cuts continuously adjustable from 0 to +60 degrees to the right and from 0 to -60 degrees to the left. Change the angle using the quick release lever.
It is used in piece and small-series production and, due to its robust construction, it enables the cutting of a wide range of profiles and bars of full cross-section. Angle rotation indicator directly on the saw display. Saw band 4780x34x1.1 mm.
| Rok produkcji: | 2014 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 560 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 4 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3500x1400x2100 mm |
| Ciężar maszyny | 3000 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 340 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,2 kW |
| Ciężar maszyny | 600 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| Ciężar maszyny | 400 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2012 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 335 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 2480x2300x1900 mm |
| Ciężar maszyny | 2020 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2012 |
| Maks. średnica materiału ciętego | 500 mm |
| Ciężar maszyny | 1450 kg |
| System sterowania | nie |