| Pojezd osy X | 500 mm |
| Pojezd osy Y | 350 mm |
| Pojezd osy Z | 300 mm |
| Rozměry d x š x v | 2550x2800x2150 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1500 kg |
| Maximální průměr drátu | 0,1-0,36 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je ve velmi dobrém stavu. Ke stroji je postprocesor for NX CAM
Drátová řezačka Mitsubishi Electric FA 20S Advance představuje vysoce přesné řešení pro elektroerozivní obrábění tvarově složitých dílců. Tento model z roku 2006 je ideální volbou pro nástrojárny a provozy vyžadující maximální preciznost při výrobě střižných nástrojů nebo forem. Hlavním benefitem stroje je jeho spolehlivost a pokročilé řízení, které zajišťuje stabilní proces řezání i u rozměrnějších obrobků. Díky své konstrukci efektivně kombinuje vysokou tuhost s jemnou přesností finálního povrchu.
| Rok výroby: | 2008 |
| Pojezd osy X | 350 mm |
| Pojezd osy Y | 249 mm |
| Pojezd osy Z | 249 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2000 |
| Pojezd osy X | 320 mm |
| Pojezd osy Y | 220 mm |
| Pojezd osy Z | 180 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Celkový příkon | 13 kVA |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | |
| Rozměry d x š x v | 3200 x 2200 x 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 1200 kg |
| Rok výroby: | 1998 |
| Pojezd osy X | 520 mm |
| Pojezd osy Y | 370 mm |
| Pojezd osy Z | 300 mm |
| Osa U | 120 mm |
| Osa V | 120 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 650 kg |
| Hmotnost stroje | 2300 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2023 |
| Pojezd osy X | 400 mm |
| Pojezd osy Y | 300 mm |
| Pojezd osy Z | 250 mm |
| Osa U | 150 mm |
| Osa V | 150 mm |
| Max. zatížení stolu | 500 kg |
| Rozměry d x š x v | 2190x2590x2230mm mm |
| Hmotnost stroje | 3400 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2016 |
| Pojezd osy X | 800 mm |
| Pojezd osy Y | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 200 mm |
| Hmotnost stroje | 300 kg |
| Maximální průměr drátu | 0,3 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 31i-WB |