| System sterowania Heidenhain | TNC 426 |
| Rozmiary stołu | 6020x1060 mm |
| Przejazd osi X | 4300 mm |
| Przejazd osi Y | 760 mm |
| Przejazd osi Z | 1200 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 50 . |
| Obroty wrzeciona | 5 - 2000 /min. |
| Maks. obciążenie stołu | 8000 kg |
| Ciężar maszyny | 36000 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
The Mecof CS 105 bed-type milling machine represents a robust solution for precise and high-performance milling of large workpieces. Thanks to its design and the proven Heidenhain control system, it is ideal for demanding metalworking operations in toolrooms and heavy engineering. The machine stands out for its high rigidity and stability, ensuring precise results even when roughing large surfaces. This milling machine offers reliability and efficient process control for users requiring versatility and long equipment service life.
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Rozmiary stołu | 3000 mm |
| Przejazd osi X | 4000 mm |
| Przejazd osi Y | 1500 mm |
| Przejazd osi Z | 1500 mm |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 60 |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Rozmiary d x sz x w | 11200 x 8140 x 5390 mm |
| Ciężar maszyny | 50 000 kg |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 3500x1300 mm |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| Przejazd osi Y | 1200 mm |
| Przejazd osi Z | 1500 mm |
| Przesuw roboczy | 6000 mm/min |
| Szybki posuw | 15 m/min |
| Obroty wrzeciona | 0 - 2800 /min. |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 60 |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Średnica wrzeciona roboczego | 130 mm |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Selca | S3000 CNC |
| Rozmiary stołu | 2000 x 700 mm |
| Przejazd osi X | 1500 mm |
| Przejazd osi Y | 700 mm |
| Przejazd osi Z | 700 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 30 kW |
| Ciężar maszyny | 16000 kg |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 426 |
| Rozmiary stołu | mm |
| Przejazd osi X | 24000 mm |
| Przejazd osi Y | 3000 mm |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 60 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 3000x1250 mm |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| Przejazd osi Y | 1000 mm |
| Przejazd osi Z | 1400 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 5000 /min. |
| Maks. obciążenie stołu | 7000 kg |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 8 |
| Ciężar maszyny | 23000 kg |