| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 426 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 6020x1060 mm |
| X irányú mozgás | 4300 mm |
| Y irányú mozgás | 760 mm |
| Z irányú mozgás | 1200 mm |
| Orsókúp | SK 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 5 - 2000 /min. |
| Asztalterhelhetőség | 8000 kg |
| A gép súlya | 36000 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
The Mecof CS 105 bed-type milling machine represents a robust solution for precise and high-performance milling of large workpieces. Thanks to its design and the proven Heidenhain control system, it is ideal for demanding metalworking operations in toolrooms and heavy engineering. The machine stands out for its high rigidity and stability, ensuring precise results even when roughing large surfaces. This milling machine offers reliability and efficient process control for users requiring versatility and long equipment service life.
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000 mm |
| X irányú mozgás | 4000 mm |
| Y irányú mozgás | 1500 mm |
| Z irányú mozgás | 1500 mm |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 60 |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 11200 x 8140 x 5390 mm |
| A gép súlya | 50 000 kg |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3500x1300 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 1200 mm |
| Z irányú mozgás | 1500 mm |
| Munka előtolás | 6000 mm/min |
| Gyors előtolás | 15 m/min |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 2800 /min. |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 60 |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Az orsó átmérője | 130 mm |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Selca vezérlőrendszer | S3000 CNC |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2000 x 700 mm |
| X irányú mozgás | 1500 mm |
| Y irányú mozgás | 700 mm |
| Z irányú mozgás | 700 mm |
| A főmotor teljesítménye | 30 kW |
| A gép súlya | 16000 kg |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 426 |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| X irányú mozgás | 24000 mm |
| Y irányú mozgás | 3000 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4000 /min. |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 60 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000x1250 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 1000 mm |
| Z irányú mozgás | 1400 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 5000 /min. |
| Asztalterhelhetőség | 7000 kg |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 8 |
| A gép súlya | 23000 kg |