| Az asztal munkafelületének méretei | 500 x 1600 mm |
| X irányú mozgás | 482 mm |
| Y irányú mozgás | 517 mm |
| Z irányú mozgás | 812 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The Correa F3U-E bed-type milling machine represents a reliable solution for universal milling operations in toolrooms and general engineering production. This robust machine is ideal for the precision machining of medium-sized workpieces, where it excels due to its stability and flexibility in setting cutting conditions. Thanks to its design, it enables efficient roughing and finishing operations, thereby increasing workshop productivity. Investing in this model brings proven quality and long service life for demanding industrial applications.
| Gyártás éve: | 2006 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000 x 900 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 900 mm |
| Z irányú mozgás | 900 mm |
| Asztalterhelhetőség | 6000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3000 /min. |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A gép súlya | 13 410 kg |
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Selca vezérlőrendszer | 4045 |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1300 mm |
| Z irányú mozgás | 1300 mm |
| Asztalterhelhetőség | 4000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3500 /min. |
| Gyártás éve: | 1997 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2200x750 mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1250 mm |
| Z irányú mozgás | 800 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 22,5 kW |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Marófej | igen |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2500x800 mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1300 mm |
| Z irányú mozgás | 900 mm |
| Marófej | igen |
| Orsó fordulatszáma | 36 - 2800 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 25 kW |
| Gyors előtolás X tengely | 12000 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 12000 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 12000 m/min |
| Munka előtolás | 2-12000 mm/min |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 45 |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 407 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000x920 mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1000 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3000 /min. |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| A főmotor teljesítménye | 27 kW |
| Marófej | igen |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30 |
| Gyors előtolás | 12000 m/min |