| Rozmiary stołu | 500 x 1600 mm |
| Przejazd osi X | 482 mm |
| Przejazd osi Y | 517 mm |
| Przejazd osi Z | 812 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The Correa F3U-E bed-type milling machine represents a reliable solution for universal milling operations in toolrooms and general engineering production. This robust machine is ideal for the precision machining of medium-sized workpieces, where it excels due to its stability and flexibility in setting cutting conditions. Thanks to its design, it enables efficient roughing and finishing operations, thereby increasing workshop productivity. Investing in this model brings proven quality and long service life for demanding industrial applications.
| Rok produkcji: | 2006 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 3000 x 900 mm |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| Przejazd osi Y | 900 mm |
| Przejazd osi Z | 900 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 6000 kg |
| Obroty wrzeciona | 1 - 3000 /min. |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Ciężar maszyny | 13 410 kg |
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Selca | 4045 |
| Rozmiary stołu | mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1300 mm |
| Przejazd osi Z | 1300 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 4000 kg |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3500 /min. |
| Rok produkcji: | 1997 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | |
| Rozmiary stołu | 2200x750 mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1250 mm |
| Przejazd osi Z | 800 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 22,5 kW |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Głowica frezująca | tak |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 2500x800 mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1300 mm |
| Przejazd osi Z | 900 mm |
| Głowica frezująca | tak |
| Obroty wrzeciona | 36 - 2800 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 25 kW |
| Szybki posuw osi X | 12000 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 12000 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 12000 m/min |
| Przesuw roboczy | 2-12000 mm/min |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 45 |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 407 |
| Rozmiary stołu | 3000x920 mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1000 mm |
| Przejazd osi Z | 1000 mm |
| Obroty wrzeciona | 1 - 3000 /min. |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 27 kW |
| Głowica frezująca | tak |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 30 |
| Szybki posuw | 12000 m/min |