| Rozmiary stołu | 630 x 300 mm |
| Przejazd osi X | 400 mm |
| Przejazd osi Y | 170 mm |
| Przejazd osi Z | 220 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 120 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition, under power.
The RUHLA VRB 2242 toolroom milling machine, manufactured by VEB Kombinat Umformtechnik, represents an ideal solution for precise milling operations in toolrooms and repair workshops. This compact machine, without a control system (manual), is characterized by high rigidity and precision, making it a reliable partner for single-piece and small-batch production of complex parts. Thanks to its design, it enables efficient machining with an emphasis on detail and long service life, thereby increasing productivity while maintaining low operating costs.
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 900 x 500 mm |
| Przejazd osi X | 700 mm |
| Przejazd osi Y | 500 mm |
| Przejazd osi Z | 500 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3150 /min. |
| Rozmiary d x sz x w | 2220x2115x2120 mm |
| Ciężar maszyny | 2550 kg |
| Rok produkcji: | 1974 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 300 x 700 mm |
| Przejazd osi X | 500 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Przejazd osi Y | 250 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISA 40 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 3,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1450 x 1660 mm |
| Ciężar maszyny | 1550 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 800 x 400 mm |
| Przejazd osi X | 600 mm |
| Przejazd osi Y | 400 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 3 kW |
| Obroty wrzeciona | 40 - 2000 /min. |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | 1830 x 1645 x 1735 mm |
| Ciężar maszyny | 1725 kg |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | 802 D si |
| Rozmiary stołu | 254x1000 mm |
| Przejazd osi X | 620 mm |
| Przejazd osi Y | 250 mm |
| Przejazd osi Z | 150 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40/BT 40 . |
| Obroty wrzeciona | 60 - 4000 /min. |
| Szybki posuw | 7,5 m/min |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 310 |
| Rozmiary stołu | 800 x 400 mm |
| Przejazd osi X | 500 mm |
| Przejazd osi Y | 400 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 2210 x 2580 x 1910 mm |
| Ciężar maszyny | 2600 kg |