| Az asztal munkafelületének méretei | 630 x 300 mm |
| X irányú mozgás | 400 mm |
| Y irányú mozgás | 170 mm |
| Z irányú mozgás | 220 mm |
| Asztalterhelhetőség | 120 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition, under power.
The RUHLA VRB 2242 toolroom milling machine, manufactured by VEB Kombinat Umformtechnik, represents an ideal solution for precise milling operations in toolrooms and repair workshops. This compact machine, without a control system (manual), is characterized by high rigidity and precision, making it a reliable partner for single-piece and small-batch production of complex parts. Thanks to its design, it enables efficient machining with an emphasis on detail and long service life, thereby increasing productivity while maintaining low operating costs.
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 900 x 500 mm |
| X irányú mozgás | 700 mm |
| Y irányú mozgás | 500 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3150 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2220x2115x2120 mm |
| A gép súlya | 2550 kg |
| Gyártás éve: | 1974 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 300 x 700 mm |
| X irányú mozgás | 500 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Y irányú mozgás | 250 mm |
| Orsókúp | ISA 40 . |
| A főmotor teljesítménye | 3,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1450 x 1660 mm |
| A gép súlya | 1550 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 800 x 400 mm |
| X irányú mozgás | 600 mm |
| Y irányú mozgás | 400 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| A főmotor teljesítménye | 3 kW |
| Orsó fordulatszáma | 40 - 2000 /min. |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1830 x 1645 x 1735 mm |
| A gép súlya | 1725 kg |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | 802 D si |
| Az asztal munkafelületének méretei | 254x1000 mm |
| X irányú mozgás | 620 mm |
| Y irányú mozgás | 250 mm |
| Z irányú mozgás | 150 mm |
| Orsókúp | SK 40/BT 40 . |
| Orsó fordulatszáma | 60 - 4000 /min. |
| Gyors előtolás | 7,5 m/min |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 310 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 800 x 400 mm |
| X irányú mozgás | 500 mm |
| Y irányú mozgás | 400 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| A főmotor teljesítménye | 5,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2210 x 2580 x 1910 mm |
| A gép súlya | 2600 kg |