| Nominalna siła kształtująca prasy | 28 t |
| Rozmiary stołu | mm |
| Maks. skok suwaka | 260 mm |
| Ciężar maszyny | 480 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 1230x700x1587 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Good technical condition, under power.
The CDCR 28/74-2 hydraulic press from the renowned manufacturer Rakovnické tvářecí stroje s.r.o. represents a reliable solution for efficient metal forming in toolrooms and mass production. This compact machine is ideal for precise pressing operations, assembly work, or component bending. Thanks to its design, it ensures stable performance and high precision during material processing, making it an effective tool for operations emphasizing quality and the long service life of production equipment.
| Rok produkcji: | 2012 |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 150 t |
| Rozmiary stołu | 700x1200 mm |
| Ilość walców | 2 |
| Maks. skok suwaka | 400 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18,5 kW |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 160 t |
| Ciężar maszyny | 6838 kg |
| Rozmiary stołu | 900x630 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 2200x1250x3280m mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 15 kW |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2003 |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 500 t |
| Rozmiary stołu | 2000x3000 mm |
| Rozmiary suwaka | 2000x3000 mm |
| Skok suwaka | 800 mm |
| Skok dolnego wyrzutnika | 280 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 30 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 5400x2700×4700 mm |
| Ciężar maszyny | 38000 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 100 t |
| Rozmiary stołu | 750x560 mm |
| Ciężar maszyny | 4940 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 1900x1200x3030mm mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 15 kW |
| Rozmiary suwaka | 530x400 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1987 |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 100 t |
| Rozmiary stołu | 750x560 mm |
| Rozmiary suwaka | 530x400 mm |
| Skok suwaka | 500 mm |
| Przewężenie | 360 mm |
| Skok dolnego wyrzutnika | 200 mm |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| System sterowania | nie |