| Névleges alakító erő | 28 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| A medve max. lökete | 260 mm |
| A gép súlya | 480 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1230x700x1587 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Good technical condition, under power.
The CDCR 28/74-2 hydraulic press from the renowned manufacturer Rakovnické tvářecí stroje s.r.o. represents a reliable solution for efficient metal forming in toolrooms and mass production. This compact machine is ideal for precise pressing operations, assembly work, or component bending. Thanks to its design, it ensures stable performance and high precision during material processing, making it an effective tool for operations emphasizing quality and the long service life of production equipment.
| Gyártás éve: | 2012 |
| Névleges alakító erő | 150 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 700x1200 mm |
| Hengerek száma | 2 |
| A medve max. lökete | 400 mm |
| A főmotor teljesítménye | 18,5 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 160 t |
| A gép súlya | 6838 kg |
| Asztalméret | 900x630 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2200x1250x3280m mm |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2003 |
| Névleges alakító erő | 500 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2000x3000 mm |
| A medve méretei | 2000x3000 mm |
| A medve lökete | 800 mm |
| Alsó kidobó lökethossza | 280 mm |
| A főmotor teljesítménye | 30 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 5400x2700×4700 mm |
| A gép súlya | 38000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 100 t |
| Asztalméret | 750x560 mm |
| A gép súlya | 4940 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1900x1200x3030mm mm |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| A medve méretei | 530x400 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1987 |
| Névleges alakító erő | 100 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 750x560 mm |
| A medve méretei | 530x400 mm |
| A medve lökete | 500 mm |
| Kinyúlás | 360 mm |
| Alsó kidobó lökethossza | 200 mm |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |