| System sterowania Kitamura | Arumatik-Mi |
| Powierzchnia mocująca stołu | 630x630 mm |
| Przejazd osi X | 1100 mm |
| Przejazd osi Y | 920 mm |
| Przejazd osi Z | 1050 mm |
| Obroty wrzeciona | 35 - 12000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 15 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK - 50 BIG + . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 61 |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1500 kg |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in very good condition, currently connected, and testing is possible upon prior agreement.
Power-on time: 40,656 h
Working hours: 33,198 h
Description
The Kitamura MYCENTER HX 630G horizontal machining center is a high-performance solution for precise and dynamic milling in engineering production. The machine is ideal for demanding operations requiring rigidity and stability when machining large workpieces. Thanks to the automatic pallet changer and the advanced Arumatik-Mi control system, it significantly increases production efficiency and minimizes downtime. This center is an optimal choice for facilities focused on high productivity and maximum precision in repetitive manufacturing.
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| Powierzchnia mocująca stołu | 500x500 mm |
| Przejazd osi X | 660 mm |
| Przejazd osi Y | 660 mm |
| Przejazd osi Z | 660 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 12000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | HSK-63 . |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 700 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 850 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 400 kg |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 400x400 mm |
| Przejazd osi X | 560 mm |
| Przejazd osi Y | 510 mm |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK40 . |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |
| Rozmiary d x sz x w | 4730x2540x2616 mm |
| Ciężar maszyny | 8600 kg |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 600 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 600 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 45 |
| Rok produkcji: | 2003 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | |
| Powierzchnia mocująca stołu | mm |
| Przejazd osi X | 400 mm |
| Przejazd osi Y | 450 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Obroty wrzeciona | 50 - 12500 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | |
| Mocujący stożek wrzeciona | . |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Rok produkcji: | 2010 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Fanuc 31i |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1000x800 mm |
| Przejazd osi X | 1700 mm |
| Przejazd osi Y | 1250 mm |
| Przejazd osi Z | 1800 mm |
| Obroty wrzeciona | 1 - 6000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 50 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 50 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 180 |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |
| Maks. obciążenie stołu | 4000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 37 kW |
| Rok produkcji: | 2006 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Powierzchnia mocująca stołu | 800 x 630 mm |
| Przejazd osi X | 1200 mm |
| Przejazd osi Y | 950 mm |
| Przejazd osi Z | 1200 mm |
| Obroty wrzeciona | 20 - 6000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 15 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |
| Ciężar maszyny | 24500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 7600 x 5100 x 4150 mm |