| Kitamura vezérlőrendszer | Arumatik-Mi |
| Az asztal felfogó felülete | 630x630 mm |
| X irányú mozgás | 1100 mm |
| Y irányú mozgás | 920 mm |
| Z irányú mozgás | 1050 mm |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 15 bar |
| Orsókúp | SK - 50 BIG + . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 61 |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| A paletták száma | 2 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good condition, currently connected, and testing is possible upon prior agreement.
Power-on time: 40,656 h
Working hours: 33,198 h
Description
The Kitamura MYCENTER HX 630G horizontal machining center is a high-performance solution for precise and dynamic milling in engineering production. The machine is ideal for demanding operations requiring rigidity and stability when machining large workpieces. Thanks to the automatic pallet changer and the advanced Arumatik-Mi control system, it significantly increases production efficiency and minimizes downtime. This center is an optimal choice for facilities focused on high productivity and maximum precision in repetitive manufacturing.
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal felfogó felülete | 500x500 mm |
| X irányú mozgás | 660 mm |
| Y irányú mozgás | 660 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | HSK-63 . |
| Munkadarab max. átmérője | 700 mm |
| A munkadarab max. magassága | 850 mm |
| A munkadarab max. súlya | 400 kg |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 400x400 mm |
| X irányú mozgás | 560 mm |
| Y irányú mozgás | 510 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | SK40 . |
| A paletták száma | 2 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4730x2540x2616 mm |
| A gép súlya | 8600 kg |
| Munkadarab max. átmérője | 600 mm |
| A munkadarab max. magassága | 600 mm |
| A munkadarab max. súlya | 300 kg |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 45 |
| Gyártás éve: | 2003 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | mm |
| X irányú mozgás | 400 mm |
| Y irányú mozgás | 450 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsó fordulatszáma | 50 - 12500 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | |
| Orsókúp | . |
| A paletták száma | 2 |
| Szerszámváltó | igen |
| Gyártás éve: | 2010 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 31i |
| Az asztal felfogó felülete | 1000x800 mm |
| X irányú mozgás | 1700 mm |
| Y irányú mozgás | 1250 mm |
| Z irányú mozgás | 1800 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 6000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 50 bar |
| Orsókúp | SK 50 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 180 |
| A paletták száma | 2 |
| Asztalterhelhetőség | 4000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 37 kW |
| Gyártás éve: | 2006 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal felfogó felülete | 800 x 630 mm |
| X irányú mozgás | 1200 mm |
| Y irányú mozgás | 950 mm |
| Z irányú mozgás | 1200 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 6000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 15 bar |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| A paletták száma | 2 |
| A gép súlya | 24500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7600 x 5100 x 4150 mm |