| Munka előtolás X-tengely | 850 mm/min |
| Munka előtolás Y-tengely | 355 mm/min |
| Munka előtolás Z-tengely | 280 mm/min |
| Orsó fordulatszáma | 28 - 2440 /min. |
| Asztalméret | 1250 x 315 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2800 x 2450 x 1710 mm |
| A gép súlya | 3000 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good condition. Possibility of inspection.
Additional equipment:
3 axis measuring rulers Newall
Vertical milling head
Set of mandrels
The machine is in very good condition. Inspection is possible.
Optional equipment:
3-axis Newall digital readout (DRO)
Vertical milling head
Set of mandrels/arbors
Heckert FW 315 Universal Milling Machine from the renowned manufacturer Starrag Group represents a reliable solution for precise milling operations in both piece and series production. Thanks to its robust construction and high rigidity, it is ideal for machining a wide range of metallic materials. The machine stands out for its easy operation and stability during demanding work cycles, ensuring efficient use in toolrooms and general engineering plants seeking an optimal balance between performance and long service life.
| Gyártás éve: | 2020 |
| Vezérlőrendszer | |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2000 x 500 mm |
| X irányú mozgás | 1400 mm |
| Y irányú mozgás | 700 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 30 - 2050 /min. |
| Asztalterhelhetőség | 1800 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2285 x 2600 x 2100 mm |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Gyors előtolás X tengely | 2,2 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 2,2 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 1,1 m/min |
| Gyártás éve: | 1993 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 415 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1400 mm |
| X irányú mozgás | 1500 mm |
| Y irányú mozgás | 1000 mm |
| Z irányú mozgás | 750 mm |
| Asztalátmérő | 1400 mm |
| Asztalterhelhetőség | 4000 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1370x320 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Asztalterhelhetőség | 300 kg |
| Y irányú mozgás | 360 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Kinyúlás | 178-868 mm |
| Marófej | igen |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1900x1750x2350 mm |
| A gép súlya | 1950 kg |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000 x 520 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 650 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Orsó fordulatszáma | 50 - 3000 /min. |
| A gép súlya | 3800 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4200x2200x2200 mm |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000 × 600 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 2500 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 22,5 kW |
| Orsókúp | 38 mm . |
| A munkadarab max. súlya | 1000 kg |