| 280 | |
| Max. délka broušení | 1000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 60 kg |
| ano | |
| 3775x2300x2000 | |
| 3250 | |
| 125 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém stavu, možno přetestovat.
Hrotová bruska TOS Hostivař BUA 25/1000 je osvědčeným řešením pro přesné vnější i vnitřní broušení rotačních ploch. Díky integrovanému zařízení pro vnitřní broušení nabízí vysokou univerzálnost při opracování hřídelí a dutin v rámci kusové i sériové strojírenské výroby. Tento model od renomovaného československého výrobce vyniká tuhou konstrukcí a stabilitou, což zajišťuje spolehlivost při náročných operacích. Představuje ideální volbu pro dílny vyžadující precizní opracování obrobků s vysokou kvalitou povrchu.
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Simatic OP17 | |
| 400 | |
| Max. délka broušení | 1500 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| ano | |
| 9200 | |
| 6220x2760x1950 |
| Rok výroby: | 1975 |
| Řídící systém | ne |
| 250 | |
| Max. délka broušení | 600 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| ano | |
| 6,5 | |
| 2700 |
| Rok výroby: | 2018 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Mitsubishi | M 70 |
| 400 | |
| Max. délka broušení | 1000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 750 kg |
| ne |
| Rok výroby: | 1988 |
| Řídící systém | ne |
| 200 | |
| Max. délka broušení | 400 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 20 kg |
| ano | |
| 5 | |
| 60 - 1200 | |
| 1900 |
| Rok výroby: | 2007 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 840 D | |
| 630 | |
| Max. délka broušení | 3000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1200 kg |
| ne | |
| 56 | |
| 12700 | |
| 9900x2980x1875 |