| Maks. średnica szlifowania | 280 mm |
| Maks. długość szlifowania | 1000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 60 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | tak |
| Rozmiary d x sz x w | 3775x2300x2000 mm |
| Ciężar maszyny | 3250 kg |
| Średnica uchwytu | 125 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition, testing is possible.
The TOS Hostivař BUA 25/1000 universal cylindrical grinder is a proven solution for precise external and internal grinding of cylindrical surfaces. Thanks to its integrated internal grinding attachment, it offers high versatility for processing shafts and bores in both single-piece and series production. This model from the renowned Czechoslovak manufacturer stands out for its rigid construction and stability, ensuring reliability during demanding operations. It represents an ideal choice for workshops requiring precise machining of workpieces with high surface quality.
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Simatic OP17 |
| Maks. średnica szlifowania | 400 mm |
| Maks. długość szlifowania | 1500 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 500 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | tak |
| Ciężar maszyny | 9200 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 6220x2760x1950 mm |
| Rok produkcji: | 1975 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica szlifowania | 250 mm |
| Maks. długość szlifowania | 600 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | tak |
| Moc głównego elektrosilnika | 6,5 kW |
| Ciężar maszyny | 2700 kg |
| Rok produkcji: | 2018 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mitsubishi | M 70 |
| Maks. średnica szlifowania | 400 mm |
| Maks. długość szlifowania | 1000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 750 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | nie |
| Rok produkcji: | 1988 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica szlifowania | 200 mm |
| Maks. długość szlifowania | 400 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 20 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | tak |
| Łączny pobór | 5 kVA |
| Obroty wrzeciona | 60 - 1200 /min. |
| Ciężar maszyny | 1900 kg |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Maks. średnica szlifowania | 630 mm |
| Maks. długość szlifowania | 3000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1200 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | nie |
| Łączny pobór | 56 kVA |
| Ciężar maszyny | 12700 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 9900x2980x1875 mm |