| Řídící systém Fanuc | |
| Točný průměr | 420 mm |
| Točná délka | 2125 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Vrtání vřetene | 102 mm |
| Revolverová hlava | ano |
| Pojezd osy X | 293 mm |
| Pojezd osy Y | 130 mm |
| Pojezd osy Z | 2190 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 2800 /min. |
| Hnané nástroje | ano |
| Otáčky poháněných nástrojů | 0 - 5000 /min |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je ve velmi dobrém stavu, pod proudem
Stroj je vybaven samostředicí lunetou SMW SLU3 - 45-165 mm
Ke stroji máme pevné i poháněné držáky.
Max. otáčky poháněných nástrojů: 5000ot./min
Víceosé CNC soustružnické centrum Doosan PUMA 3100 XLY představuje vysoce efektivní řešení pro komplexní obrábění rozměrných a tvarově náročných obrobků na jedno upnutí. Díky integraci Y osy a poháněných nástrojů stroj výrazně zkracuje výrobní časy a eliminuje potřebu dalších operací na jiných zařízeních. Šikmé lože zajišťuje vynikající tuhost a precizní odvod třísek, což z tohoto stroje dělá ideálního partnera pro náročné strojírenské provozy vyžadující maximální přesnost a vysokou produktivitu.
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Točný průměr | 365 mm |
| Točná délka | 450 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 60 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12/6 |
| Otáčky vřetene | 0 - 6000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 12/16 kW |
| Osa C | 360 ° |
| Max. průměr tyčového materiálu | 60 mm |
| Rozměry d x š x v | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
| Rok výroby: | 2009 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Točný průměr | 380 mm |
| Točná délka | 500 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 74 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12/12 |
| Podavač tyčí | ne |
| Osa C | 0,0001 ° |
| Otáčky vřetene | 35 - 4000 /min. |
| Otáčky poháněných nástrojů | 25 - 4500 /min |
| Max. kroutící moment vřetene | 465 Nm |
| Rychloposuv | X,Z 30/33 m/min |
| Hmotnost stroje | 5000 kg |
| Oběžný průměr nad ložem | 675 mm |
| Rok výroby: | 2015 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Series 0i |
| Točný průměr | 376 mm |
| Točná délka | 760 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 86 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 24/12 |
| Otáčky vřetene | 0 - 3500 /min. |
| Oběžný průměr nad ložem | 780 mm |
| Oběžný průměr nad suportem | 630 mm |
| Otáčky poháněných nástrojů | 0 - 5000 /min |
| Pojezd osy Y | 105 mm |
| Pojezd osy X | 260 mm |
| Pojezd osy Z | 830 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 18,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3600x1900x2170 mm |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840D Sl |
| Točný průměr | 500 mm |
| Točná délka | 780 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Pojezd osy Y (soustruh) | 190 mm |
| Protivřeteno | ano |
| Vrtání vřetene | 73 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12 |
| Podavač tyčí | ano |
| Otáčky vřetene | 0 - 6000 /min. |
| Otáčky poháněných nástrojů | 0 - 5000 /min |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 0i - TD |
| Točný průměr | 120 mm |
| Točná délka | 250 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 100 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12 |
| Podavač tyčí | ne |
| Rozměry d x š x v | 1480x1360 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 4000 /min. |