| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 420 mm |
| Długość toczenia | 2125 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 102 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Przejazd osi X | 293 mm |
| Przejazd osi Y | 130 mm |
| Przejazd osi Z | 2190 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 2800 /min. |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Machine Condition & Equipment
The machine is in very good condition, under power.
Equipped with a self-centering steady rest SMW SLU3 (clamping range 45–165 mm).
Complete with a set of static and driven tool holders.
Max. speed of driven tools: 5,000 RPM.
Product Description
The Doosan PUMA 3100 XLY multi-axis CNC turning center is a highly efficient solution for the complex machining of large and geometrically demanding workpieces in a single setup. Thanks to the integration of the Y-axis and driven tools, the machine significantly reduces production times and eliminates the need for secondary operations on other equipment. The slant bed design ensures excellent rigidity and precise chip disposal, making this machine an ideal partner for demanding engineering operations requiring maximum precision and high productivity.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Średnica toczenia | 365 mm |
| Długość toczenia | 450 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 60 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/6 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 12/16 kW |
| Oś C | 360 ° |
| Maks. średnica materiału prętowego | 60 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Długość toczenia | 500 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 74 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/12 |
| Podajnik pręta | nie |
| Oś C | 0,0001 ° |
| Obroty wrzeciona | 35 - 4000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 25 - 4500 /min |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 465 Nm |
| Szybki posuw | X,Z 30/33 m/min |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Średnica toczenia | 675 mm |
| Rok produkcji: | 2015 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Series 0i |
| Średnica toczenia | 376 mm |
| Długość toczenia | 760 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 86 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 24/12 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3500 /min. |
| Średnica toczenia | 780 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 630 mm |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Przejazd osi Y | 105 mm |
| Przejazd osi X | 260 mm |
| Przejazd osi Z | 830 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3600x1900x2170 mm |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840D Sl |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| Długość toczenia | 780 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przejazd osi Y (Tokarka) | 190 mm |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 73 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12 |
| Podajnik pręta | tak |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - TD |
| Średnica toczenia | 120 mm |
| Długość toczenia | 250 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 100 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12 |
| Podajnik pręta | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 1480x1360 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |