| 0i - TD | |
| Točný průměr | 120 mm |
| 250 | |
| Šikmé lože | ano |
| ne | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 100 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12 | |
| ne | |
| 1480x1360 | |
| 0 - 4000 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj v dobrém technickém stavu, pod proudem. Bez držáků pohaněných nástrojů.
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 840 D | |
| Točný průměr | 365 mm |
| 450 | |
| Šikmé lože | ano |
| ne | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 60 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12/6 | |
| 0 - 6000 | |
| 12/16 | |
| Osa C | 360 ° |
| 60 | |
| 4000 x 1640 x 1730 | |
| 3500 |
| Rok výroby: | 2009 |
| Řídící systém | ano |
| MATRIX NEXUS | |
| Točný průměr | 380 mm |
| 500 | |
| Šikmé lože | ano |
| ne | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 74 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12/12 | |
| Podavač tyčí | ne |
| Osa C | 0,0001 ° |
| 35 - 4000 | |
| 25 - 4500 | |
| 465 | |
| X,Z 30/33 | |
| 5000 | |
| 675 |
| Rok výroby: | 2015 |
| Řídící systém | ano |
| Series 0i | |
| Točný průměr | 376 mm |
| 760 | |
| Šikmé lože | ano |
| ano | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 86 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 24/12 | |
| 0 - 3500 | |
| 780 | |
| 630 | |
| 0 - 5000 | |
| 105 | |
| 260 | |
| 830 | |
| 18,5 | |
| 3600x1900x2170 |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 840D Sl | |
| Točný průměr | 500 mm |
| 780 | |
| Šikmé lože | ano |
| ano | |
| 190 | |
| Protivřeteno | ano |
| Vrtání vřetene | 73 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12 | |
| Podavač tyčí | ano |
| 0 - 6000 | |
| 0 - 5000 |
| Rok výroby: | 2019 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 828 D | |
| Točný průměr | 650 mm |
| 497 | |
| Šikmé lože | ano |
| ne | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 86 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12/12 | |
| Podavač tyčí | ne |
| 245 | |
| 540 | |
| Osa C | 0,001 ° |
| 0 - 4500 | |
| 24000 | |
| 30000 | |
| 15/18,5 | |
| 5100 | |
| 4230x1610x1940 | |
| 0 - 5000 |