| Max. délka obrobku | 3050 mm |
| Max. šířka obrobku | 2100 mm |
| Max. tloušťka řezaného materiálu | 140 mm |
| Typ řezání | Autogen |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, demontovaný a uložený ve skladu.
Pálicí stroj RUR 2500 G od výrobce Pierce control automation představuje spolehlivé řešení pro přesné dělění kovových materiálů technologií autogenu. Toto řezací zařízení je ideální pro tvarové výpaly z tlustostěnných plechů a rozměrných polotovarů, kde je vyžadována vysoká efektivita a stabilita procesu. Díky své robustní konstrukci a osvědčenému systému řízení najde uplatnění v těžkém strojírenství i kovovýrobě, kterým zajistí dlouhodobý výkon a nízké provozní náklady při náročných operacích.
| Rok výroby: | 2024 |
| Max. délka obrobku | 1660 mm |
| Max. šířka obrobku | 630 mm |
| Max. tloušťka řezaného materiálu | 20 mm |
| Typ řezání | Plasma |
| Hmotnost stroje | 7000 kg |
| Rozměry d x š x v | 6000x4000x3000 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Max. délka obrobku | 6000 mm |
| Max. šířka obrobku | 3000 mm |
| Max. tloušťka řezaného materiálu | mm |
| Typ řezání | Plasma |
| Rozměr plechu | 4000x2000 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2023 |
| Max. délka obrobku | mm |
| Max. šířka obrobku | mm |
| Max. tloušťka řezaného materiálu | mm |
| Typ řezání | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2002 |
| Max. délka obrobku | 8000 mm |
| Max. tloušťka plechu | 30 mm |
| Max. šířka obrobku | 2000 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2004 |
| Max. délka obrobku | 3000 mm |
| Max. šířka obrobku | 1500 mm |
| Max. tloušťka řezaného materiálu | 15 mm |
| Typ řezání | Plasma |
| Řídící systém | ne |