| Макс. длина заготовки | 3050 mm |
| Макс. ширина заготовки | 2100 mm |
| Макс. толщина разрезаемого материала | 140 mm |
| Тип резки | Autogen |
Компания не несет ответственности за любые неточности или пробелы в информации на данном Сайте
The machine is in good technical condition, dismantled, and stored in a warehouse.
The RUR 2500 G cutting machine from Pierce Control Automation represents a reliable solution for precise metal cutting using oxy-fuel technology. This cutting equipment is ideal for shape-cutting thick plates and large blanks where high efficiency and process stability are required. Thanks to its robust construction and proven control system, it is suitable for heavy engineering and metal fabrication, ensuring long-term performance and low operating costs during demanding operations.
| Год изготовления: | 2002 |
| Макс. длина заготовки | 8000 mm |
| Макс. толщина листа | 30 mm |
| Макс. ширина заготовки | 2000 mm |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 2004 |
| Макс. длина заготовки | 3000 mm |
| Макс. ширина заготовки | 1500 mm |
| Макс. толщина разрезаемого материала | 15 mm |
| Тип резки | Plasma |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 2024 |
| Макс. длина заготовки | 1660 mm |
| Макс. ширина заготовки | 630 mm |
| Макс. толщина разрезаемого материала | 20 mm |
| Тип резки | Plasma |
| Масса станка | 7000 kg |
| Размеры ДхШхВ | 6000x4000x3000 mm |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 2023 |
| Макс. длина заготовки | mm |
| Макс. ширина заготовки | mm |
| Макс. толщина разрезаемого материала | mm |
| Тип резки | |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 0 |
| Макс. длина заготовки | 6000 mm |
| Макс. ширина заготовки | 3000 mm |
| Макс. толщина разрезаемого материала | mm |
| Тип резки | Plasma |
| Размер листового металла | 4000x2000 mm |
| ЧПУ | Нет |