| Řídící systém Amada | |
| Tlaková síla | 100 t |
| Ohraňovací délka | 3110 mm |
| Počet řízených os | 7 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Hmotnost stroje | 6900 kg |
| Rozměry d x š x v | 4385 x 2430 x 2681 mm |
| Max. zdvih beranu | 200 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj v dobrém technickém stavu, možnost vyzkoušet.
Hydraulický ohraňovací lis AMADA HFE 100 M2 představuje spolehlivé řešení pro přesné ohýbání plechových dílů v zakázkové i sériové výrobě. Tento CNC stroj vyniká vysokou tuhostí a pokročilým řídicím systémem, který zajišťuje efektivní programování a stabilitu výrobního procesu. Díky integrované kompenzaci průhybu dosahuje precizních výsledků po celé délce ohybu. Je ideální volbou pro provozy vyžadující vysokou opakovatelnou přesnost, snadnou obsluhu a dlouhodobou provozní spolehlivost značky Amada.
| Rok výroby: | 2001 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 80 t |
| Ohraňovací délka | 2620 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | |
| Zdvih beranu | 200 mm |
| Hmotnost stroje | 5750 kg |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 120 t |
| Ohraňovací délka | 3100 mm |
| Počet řízených os | 3 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 180 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Hmotnost stroje | 8700 kg |
| Rozměry d x š x v | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok výroby: | 2013 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Cybelec | |
| Tlaková síla | 175 t |
| Ohraňovací délka | 3050 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Rozměry d x š x v | 4250x2550x2750 mm |
| Hmotnost stroje | 11500 kg |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 50 t |
| Ohraňovací délka | 2050 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ne |
| Typ pohonu lisu | Elektrický |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7 kW |
| Hmotnost stroje | 4750 kg |
| Rok výroby: | 2012 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Durma | |
| Tlaková síla | 220 t |
| Ohraňovací délka | 3050 mm |
| Počet řízených os | 3 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Průchodnost mezi stojany | 2600 mm |
| Výška sevření | 530 mm |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 22 kW |
| Rozměry d x š x v | 4250x1770x2900 mm |
| Hmotnost stroje | 12250 kg |