| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Średnica wrzeciona roboczego | 130 mm |
| Przejazd osi X | 4000 mm |
| Przejazd osi Y | 2000 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 3000 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Wysuw wrzeciona (W) | 730 mm |
| Przejazd osi Z | 1700 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Rozmiary stołu | 1800x2200 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 41 kW |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
Accessories: flange, manual head, and workpiece probe.
This Fermat WFT 13 CNC table-type horizontal boring mill represents a powerful solution for the precise boring and milling of large and heavy workpieces. Thanks to the modern Heidenhain control system, it ensures high efficiency during demanding machining in both single-item and series production. The machine is ideal for operations requiring stability and rigidity while maintaining high geometric accuracy. The integration of internal cooling significantly improves surface quality and extends tool life, making it a reliable asset for any modern machine shop.
| Rok produkcji: | 1995 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 100 mm |
| Przejazd osi X | 1600 mm |
| Przejazd osi Y | 1120 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 1120 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 900 mm |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1250 x 1250 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 3000 kg |
| Łączny pobór | 15 kVA |
| Rozmiary d x sz x w | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| Ciężar maszyny | 14000 kg |
| Rok produkcji: | 1992 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 100 mm |
| Przejazd osi X | 1500 mm |
| Przejazd osi Y | 1250 mm |
| Obroty wrzeciona | 7 - 1120 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | mm |
| Przejazd osi Z | 1800 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Powierzchnia mocująca stołu obrotowego | 1200x1200 mm |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 100 mm |
| Przejazd osi X | 1600 mm |
| Przejazd osi Y | 1120 mm |
| Obroty wrzeciona | 7 - 1120 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 900 mm |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Maks. obciążenie stołu | 3000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| Ciężar maszyny | 14000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Łączny pobór | 17 kVA |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1250 x 1250 mm |
| Średnica uchwytu | 600 mm |
| Maks. średnica toczenia czołowego | 900 mm |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 100 mm |
| Przejazd osi X | 1600 mm |
| Przejazd osi Y | 1120 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 1120 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 900 mm |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1250 x 1250 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 3000 kg |
| Łączny pobór | 15 kVA |
| Rozmiary d x sz x w | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| Ciężar maszyny | 14000 kg |
| Rok produkcji: | 2018 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i-MF |
| Średnica wrzeciona roboczego | 130 mm |
| Przejazd osi X | 3657 mm |
| Przejazd osi Y | 3048 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 3000 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Wysuw wrzeciona (W) | 730 mm |
| Przejazd osi Z | 1820 mm |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 40 |
| Mocujący stożek wrzeciona | CAT 50 . |
| Powierzchnia mocująca stołu obrotowego | 1524 x 4013 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 20000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 37/45 kW |
| Ciężar maszyny | 41730 kg |