| System sterowania Kavalír | K51-1 |
| Maks. średnica szlifowania | 320 mm |
| Maks. długość szlifowania | 1500 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | tak |
| Maks. średnica ściernicy | 450 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 9,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4700 x 2400 x 1750 mm |
| Ciężar maszyny | 6200 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition. Currently disconnected and out of service. Inspection is possible.
The TOS Hostivař BHU 32A/1500 cylindrical grinder represents a universal solution for precise external and internal grinding of cylindrical and tapered surfaces. Thanks to its design and integrated internal grinding attachment, the machine is ideal for both single-piece and series production of demanding shaft components. The modernization with the Kavalír control system enhances user comfort and operational precision. This model is highly sought after for its rigidity and reliability when machining medium-heavy workpieces in professional workshops.
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Simatic OP17 |
| Maks. średnica szlifowania | 400 mm |
| Maks. długość szlifowania | 1500 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 500 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | tak |
| Ciężar maszyny | 9200 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 6220x2760x1950 mm |
| Rok produkcji: | 1975 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica szlifowania | 250 mm |
| Maks. długość szlifowania | 600 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | tak |
| Moc głównego elektrosilnika | 6,5 kW |
| Ciężar maszyny | 2700 kg |
| Rok produkcji: | 2018 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mitsubishi | M 70 |
| Maks. średnica szlifowania | 400 mm |
| Maks. długość szlifowania | 1000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 750 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | nie |
| Rok produkcji: | 1988 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica szlifowania | 200 mm |
| Maks. długość szlifowania | 400 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 20 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | tak |
| Łączny pobór | 5 kVA |
| Obroty wrzeciona | 60 - 1200 /min. |
| Ciężar maszyny | 1900 kg |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Maks. średnica szlifowania | 630 mm |
| Maks. długość szlifowania | 3000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1200 kg |
| Sprzęt do szlifowania wewnętrznego | nie |
| Łączny pobór | 56 kVA |
| Ciężar maszyny | 12700 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 9900x2980x1875 mm |