| Kavalír vezérlőrendszer | K51-1 |
| Köszörülés max. átmérője | 320 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1500 mm |
| A munkadarab max. súlya | 300 kg |
| Furatköszörű berendezés | igen |
| Max. átmérője köszörű | 450 mm |
| A főmotor teljesítménye | 9,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4700 x 2400 x 1750 mm |
| A gép súlya | 6200 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition. Currently disconnected and out of service. Inspection is possible.
The TOS Hostivař BHU 32A/1500 cylindrical grinder represents a universal solution for precise external and internal grinding of cylindrical and tapered surfaces. Thanks to its design and integrated internal grinding attachment, the machine is ideal for both single-piece and series production of demanding shaft components. The modernization with the Kavalír control system enhances user comfort and operational precision. This model is highly sought after for its rigidity and reliability when machining medium-heavy workpieces in professional workshops.
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Simatic OP17 |
| Köszörülés max. átmérője | 400 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1500 mm |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| Furatköszörű berendezés | igen |
| A gép súlya | 9200 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6220x2760x1950 mm |
| Gyártás éve: | 1975 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Köszörülés max. átmérője | 250 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 600 mm |
| A munkadarab max. súlya | kg |
| Furatköszörű berendezés | igen |
| A főmotor teljesítménye | 6,5 kW |
| A gép súlya | 2700 kg |
| Gyártás éve: | 2018 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mitsubishi vezérlőrendszer | M 70 |
| Köszörülés max. átmérője | 400 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 750 kg |
| Furatköszörű berendezés | nem |
| Gyártás éve: | 1988 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Köszörülés max. átmérője | 200 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 400 mm |
| A munkadarab max. súlya | 20 kg |
| Furatköszörű berendezés | igen |
| Összesített teljesítmény | 5 kVA |
| Orsó fordulatszáma | 60 - 1200 /min. |
| A gép súlya | 1900 kg |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Köszörülés max. átmérője | 630 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 1200 kg |
| Furatköszörű berendezés | nem |
| Összesített teljesítmény | 56 kVA |
| A gép súlya | 12700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 9900x2980x1875 mm |