| System sterowania Mitsubishi | |
| Maks. długość cięcia | 3200 mm |
| Maks. grubość blachy | 10 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 15 kW |
| Ciężar maszyny | 11000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4050x2050x1790 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
These used Fermat CNTF 3200/10 CNC hydraulic swing beam shears represent an ideal solution for precise and efficient sheet metal cutting in engineering plants. Thanks to the integrated Mitsubishi control system, they allow for easy automation of the cutting process and high production repeatability. The machine is designed for demanding industrial applications requiring stability and reliability when processing metal materials. Its robust construction and CNC control minimize error rates and significantly increase the productivity of your workshop.
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 3100 mm |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Ilość skoków | 20 /min |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3900x2560x1560 mm |
| Rok produkcji: | 1990 |
| System sterowania | tak |
| Maks. długość cięcia | 3150 mm |
| Maks. grubość blachy | 16 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 43 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Ciężar maszyny | 16 300 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| Przejazd tylnego zderzaka | 500 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,2 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1620x1403x1190 mm |
| Ciężar maszyny | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2000 |
| System sterowania | tak |
| System sterownia Haco | |
| Maks. długość cięcia | 3050 mm |
| Maks. grubość blachy | 8 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |