| Maks. długość cięcia | 3100 mm |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Ilość skoków | 20 /min |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3900x2560x1560 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
The BAYKAL HGL 3100x6 hydraulic swing beam shears represent a reliable solution for the precise cutting of sheet metal parts in locksmith and engineering workshops. Thanks to their robust construction and proven hydraulic drive, they ensure stable performance and a clean cut even during intensive use. This model is ideal for efficient material cutting with an emphasis on simple operation and operational reliability, making it a versatile assistant for a wide range of metal fabrication tasks.
| Rok produkcji: | 1990 |
| System sterowania | tak |
| Maks. długość cięcia | 3150 mm |
| Maks. grubość blachy | 16 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 43 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Ciężar maszyny | 16 300 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| Przejazd tylnego zderzaka | 500 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,2 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1620x1403x1190 mm |
| Ciężar maszyny | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Cybelec | DNC 60 |
| Maks. długość cięcia | 3200 mm |
| Maks. grubość blachy | 8 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Rozmiary d x sz x w | 3550x2020x1850 mm |
| Ciężar maszyny | 6600 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 15 kW |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| Maks. długość cięcia | 3700 mm |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Ilość skoków | 18 /min |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Ciężar maszyny | 7420 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4560x2630x1650 mm |