| Sistem de control Mitsubishi | |
| Lungimea maximă de tăiere | 3200 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 10 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 15 kW |
| Geutatea mașinii | 11000 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4050x2050x1790 mm |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
These used Fermat CNTF 3200/10 CNC hydraulic swing beam shears represent an ideal solution for precise and efficient sheet metal cutting in engineering plants. Thanks to the integrated Mitsubishi control system, they allow for easy automation of the cutting process and high production repeatability. The machine is designed for demanding industrial applications requiring stability and reliability when processing metal materials. Its robust construction and CNC control minimize error rates and significantly increase the productivity of your workshop.
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | nu |
| Lungimea maximă de tăiere | 3100 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 6 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Numărul de curse | 20 /min |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3900x2560x1560 mm |
| An fabricație: | 1990 |
| Sistem de control | da |
| Lungimea maximă de tăiere | 3150 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 16 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 43 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Geutatea mașinii | 16 300 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Lungimea maximă de tăiere | 1250 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Mechanický |
| Cursa limitatorului posterior | 500 mm |
| Puterea motorului principal | 2,2 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1620x1403x1190 mm |
| Geutatea mașinii | 1600 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Lungimea maximă de tăiere | 1250 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Mechanický |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2000 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Haco | |
| Lungimea maximă de tăiere | 3050 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 8 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |