| System sterowania Heidenhain | TNC 426 |
| Rozmiary stołu | 6020x1060 mm |
| Przejazd osi X | 4300 mm |
| Przejazd osi Y | 760 mm |
| Przejazd osi Z | 1200 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 50 . |
| Obroty wrzeciona | 5 - 2000 /min. |
| Maks. obciążenie stołu | 8000 kg |
| Ciężar maszyny | 36000 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
The Mecof CS 105 bed-type milling machine represents a robust solution for precise and high-performance milling of large workpieces. Thanks to its design and the proven Heidenhain control system, it is ideal for demanding metalworking operations in toolrooms and heavy engineering. The machine stands out for its high rigidity and stability, ensuring precise results even when roughing large surfaces. This milling machine offers reliability and efficient process control for users requiring versatility and long equipment service life.
| Rok produkcji: | 2006 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 3000 x 900 mm |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| Przejazd osi Y | 900 mm |
| Przejazd osi Z | 900 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 6000 kg |
| Obroty wrzeciona | 1 - 3000 /min. |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Ciężar maszyny | 13 410 kg |
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Selca | 4045 |
| Rozmiary stołu | mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1300 mm |
| Przejazd osi Z | 1300 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 4000 kg |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3500 /min. |
| Rok produkcji: | 1997 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | |
| Rozmiary stołu | 2200x750 mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1250 mm |
| Przejazd osi Z | 800 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 22,5 kW |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Głowica frezująca | tak |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | |
| Rozmiary stołu | 500 x 1600 mm |
| Przejazd osi X | 482 mm |
| Przejazd osi Y | 517 mm |
| Przejazd osi Z | 812 mm |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 2500x800 mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1300 mm |
| Przejazd osi Z | 900 mm |
| Głowica frezująca | tak |
| Obroty wrzeciona | 36 - 2800 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 25 kW |
| Szybki posuw osi X | 12000 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 12000 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 12000 m/min |
| Przesuw roboczy | 2-12000 mm/min |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 45 |