| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 426 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 6020x1060 mm |
| X irányú mozgás | 4300 mm |
| Y irányú mozgás | 760 mm |
| Z irányú mozgás | 1200 mm |
| Orsókúp | SK 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 5 - 2000 /min. |
| Asztalterhelhetőség | 8000 kg |
| A gép súlya | 36000 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
The Mecof CS 105 bed-type milling machine represents a robust solution for precise and high-performance milling of large workpieces. Thanks to its design and the proven Heidenhain control system, it is ideal for demanding metalworking operations in toolrooms and heavy engineering. The machine stands out for its high rigidity and stability, ensuring precise results even when roughing large surfaces. This milling machine offers reliability and efficient process control for users requiring versatility and long equipment service life.
| Gyártás éve: | 2006 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000 x 900 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 900 mm |
| Z irányú mozgás | 900 mm |
| Asztalterhelhetőség | 6000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3000 /min. |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A gép súlya | 13 410 kg |
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Selca vezérlőrendszer | 4045 |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1300 mm |
| Z irányú mozgás | 1300 mm |
| Asztalterhelhetőség | 4000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3500 /min. |
| Gyártás éve: | 1997 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2200x750 mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1250 mm |
| Z irányú mozgás | 800 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 22,5 kW |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Marófej | igen |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | |
| Az asztal munkafelületének méretei | 500 x 1600 mm |
| X irányú mozgás | 482 mm |
| Y irányú mozgás | 517 mm |
| Z irányú mozgás | 812 mm |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2500x800 mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1300 mm |
| Z irányú mozgás | 900 mm |
| Marófej | igen |
| Orsó fordulatszáma | 36 - 2800 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 25 kW |
| Gyors előtolás X tengely | 12000 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 12000 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 12000 m/min |
| Munka előtolás | 2-12000 mm/min |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 45 |