| Sistem de control Siemens | Sinumerik 840 D |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 5300 x 1090 mm |
| Deplasarea pe axa X | 4000 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 1700 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 1250 mm |
| Încărcarea maximă a mesei | kg |
| Viteza axului | 15 - 4000 /min. |
| Puterea motorului principal | 30 kW |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | |
| Conicitatea axului | ISO 50 . |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 10000x1350 mm |
| Deplasarea pe axa X | 8500 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 2000 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 1500 mm |
| Avansul rapid | 25 m/min |
| Încărcarea maximă a mesei | 13500 kg |
| Conicitatea axului | SK 50 . |
| Viteza axului | 0 - 4000 /min. |
| Puterea motorului principal | 37 kW |
| Cuplul maxim al axului | 900 Nm |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | 15 bar |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 60 |
| Geutatea mașinii | 35000 kg |
| Suprafața de instalare a mașinii | 12700 x 5200 x 4600 mm |
| An fabricație: | 1999 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Siemens | Sinumerik 840 D |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | mm |
| Deplasarea pe axa X | mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 80 000 kg |
| Geutatea mașinii | 250 000 kg |