| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal munkafelületének méretei | 5300 x 1090 mm |
| X irányú mozgás | 4000 mm |
| Y irányú mozgás | 1700 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Asztalterhelhetőség | kg |
| Orsó fordulatszáma | 15 - 4000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 30 kW |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | |
| Orsókúp | ISO 50 . |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 10000x1350 mm |
| X irányú mozgás | 8500 mm |
| Y irányú mozgás | 2000 mm |
| Z irányú mozgás | 1500 mm |
| Gyors előtolás | 25 m/min |
| Asztalterhelhetőség | 13500 kg |
| Orsókúp | SK 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 37 kW |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 900 Nm |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 15 bar |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 60 |
| A gép súlya | 35000 kg |
| A gép alapterülete | 12700 x 5200 x 4600 mm |
| Gyártás éve: | 1999 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| X irányú mozgás | mm |
| A munkadarab max. súlya | 80 000 kg |
| A gép súlya | 250 000 kg |