| Mitsubishi vezérlőrendszer | |
| Max. vágási hossz | 3200 mm |
| Max. lemezvastagság | 10 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| A gép súlya | 11000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4050x2050x1790 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
These used Fermat CNTF 3200/10 CNC hydraulic swing beam shears represent an ideal solution for precise and efficient sheet metal cutting in engineering plants. Thanks to the integrated Mitsubishi control system, they allow for easy automation of the cutting process and high production repeatability. The machine is designed for demanding industrial applications requiring stability and reliability when processing metal materials. Its robust construction and CNC control minimize error rates and significantly increase the productivity of your workshop.
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Max. vágási hossz | 3100 mm |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Löketszám | 20 /min |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3900x2560x1560 mm |
| Gyártás éve: | 1990 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Max. vágási hossz | 3150 mm |
| Max. lemezvastagság | 16 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 43 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| A gép súlya | 16 300 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Max. vágási hossz | 1250 mm |
| Max. lemezvastagság | 3 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Mechanický |
| A hátsó ütköző állíthatósága | 500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 2,2 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1620x1403x1190 mm |
| A gép súlya | 1600 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Max. vágási hossz | 1250 mm |
| Max. lemezvastagság | 3 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Mechanický |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2000 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haco vezérlőrendszer | |
| Max. vágási hossz | 3050 mm |
| Max. lemezvastagság | 8 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |