Je nám líto, ale tento produkt již není v nabídce. Níže si můžete vybrat z jemu podobných produktů.
Zobrazit produkty ve stejné kategorii.
| Rok výroby: | 1991 |
| Max. průměr vrtání | 16 mm |
| Upínací kužel vřetena | MK2 . |
| Pojezd osy X | 750 mm |
| Pojezd osy Y | 300 mm |
| Pojezd osy Z | 600 mm |
| Osa W | 500 mm |
| Osa A | +-20 ° |
| Otáčky vřetene | 0 - 4000 /min. |
| Max. průměr závitu | M16 mm |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | |
| Rozměry d x š x v | 3000x1700x1800 mm |
| Hmotnost stroje | 1600 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Zdvih beranu | 400 mm |
| Řídící systém | ne |