Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 1991 |
| Maks. średnica wiercenia | 16 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | MK2 . |
| Przejazd osi X | 750 mm |
| Przejazd osi Y | 300 mm |
| Przejazd osi Z | 600 mm |
| Oś W | 500 mm |
| Oś A | +-20 ° |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |
| Maks. średnica gwintu | M16 mm |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | |
| Rozmiary d x sz x w | 3000x1700x1800 mm |
| Ciężar maszyny | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| Skok suwaka | 400 mm |
| System sterowania | nie |