Ne pare rău, acest produs nu mai este disponibil. Mai jos puteți alege dintre produse similare.
Vizualizare produse din aceeași categorie.
| An fabricație: | 1991 |
| Diametrul maxim de găurire | 16 mm |
| Conicitatea axului | MK2 . |
| Deplasarea pe axa X | 750 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 300 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 600 mm |
| Axa W | 500 mm |
| Viteza de apropiere | +-20 ° |
| Viteza axului | 0 - 4000 /min. |
| Diametrul maxim al filetului | M16 mm |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3000x1700x1800 mm |
| Geutatea mașinii | 1600 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Cursa culisei | 400 mm |
| Sistem de control | nu |