| Pracovní plocha | 2500 x 1250 mm |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 20 t |
| Hmotnost stroje | 13000 kg |
| Celkový příkon | 19 kVA |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je ve velmi dobrém stavu, je možno přetestovat.
Tento vysekávací a děrovací stroj AMADA AE250NT představuje vysoce efektivní řešení pro přesné tváření a perforaci plechových dílů. Díky moderní konstrukci a osvědčené technologii řady AE umožňuje dosahovat vysoké produktivity při zachování nízkých provozních nákladů. Stroj je ideální pro zakázkovou výrobu vyžadující rychlou změnu nastavení a precizní zpracování složitých tvarů. Investice do tohoto modelu přináší spolehlivost a stabilitu do vašeho výrobního procesu.
| Rok výroby: | 2001 |
| Pracovní plocha | 1020 x 2540 mm |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 20 t |
| Max. tloušťka plechu | 6 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 100 kg |
| Rozměry d x š x v | 4460 x 2750 x 2130 mm |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc |
| Rok výroby: | 2014 |
| Pracovní plocha | 1500x3000 mm |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 22 t |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 20 |
| Max. tloušťka plechu | 6 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2017 |
| Pracovní plocha | 2000x500 mm |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 30 t |
| Rozměry beranu | 500x500 mm |
| Hmotnost stroje | 3000 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2011 |
| Pracovní plocha | 2500x1250 mm |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 16,5 t |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 18 |
| Výkon laseru | 2000 W |
| Max. tloušťka plechu | 6 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1999 |
| Pracovní plocha | 1250 x 1250 mm |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 20 t |
| Výkon hlavního elektromotoru | 15 kW |
| Max. tloušťka řezaného materiálu | 4,5-6 mm |
| Hmotnost stroje | 17 000 kg |
| Řídící systém | ne |