| Munkafelület | 2500 x 1250 mm |
| Névleges alakító erő | 20 t |
| A gép súlya | 13000 kg |
| Összesített teljesítmény | 19 kVA |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good condition; testing is possible.
This AMADA AE250NT punching and perforating machine represents a highly efficient solution for precise forming and perforation of sheet metal parts. Thanks to its modern design and the proven technology of the AE series, it enables high productivity while maintaining low operating costs. The machine is ideal for custom production requiring quick setup changes and precise processing of complex shapes. Investing in this model brings reliability and stability to your manufacturing process.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Munkafelület | 1020 x 2540 mm |
| Névleges alakító erő | 20 t |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| A munkadarab max. súlya | 100 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4460 x 2750 x 2130 mm |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer |
| Gyártás éve: | 2014 |
| Munkafelület | 1500x3000 mm |
| Névleges alakító erő | 22 t |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 20 |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2017 |
| Munkafelület | 2000x500 mm |
| Névleges alakító erő | 30 t |
| A medve méretei | 500x500 mm |
| A gép súlya | 3000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Munkafelület | 2500x1250 mm |
| Névleges alakító erő | 16,5 t |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 18 |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1999 |
| Munkafelület | 1250 x 1250 mm |
| Névleges alakító erő | 20 t |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| A vágandó anyag max. vastagsága | 4,5-6 mm |
| A gép súlya | 17 000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |