| Średnica toczenia | 900 mm |
| Odległość między kłami | 4000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is available for testing.
The Poreba TR 90/4000 conventional center lathe represents a robust solution for the precise and efficient machining of large shafts and heavy rotating components. Thanks to its rigid construction and significant swing over bed, the machine is ideal for demanding roughing and finishing operations in heavy engineering. The TR 90 model excels in durability and high stability when working with bulky workpieces, guaranteeing users reliable performance and high productivity even when processing extra-long parts.
| Rok produkcji: | 0 |
| Średnica toczenia | 840 mm |
| Odległość między kłami | 2750 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 6000 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 530 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 82 mm |
| Obroty wrzeciona | 7 - 900 /min. |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1966 |
| Średnica toczenia | 3000 mm |
| Odległość między kłami | mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 2500 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1972 |
| Średnica toczenia | 1600 mm |
| Odległość między kłami | 10000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 28000 kg |
| Obroty wrzeciona | 0 - 355 /min. |
| Średnica toczenia nad suportem | 1200 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 12000 x 2800 x 2400 mm |
| Ciężar maszyny | 46200 kg |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 802 C |
| Rok produkcji: | 0 |
| Średnica toczenia | mm |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1400 mm |
| Długość toczenia | 8000 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1966 |
| Średnica toczenia | 1600 mm |
| Odległość między kłami | 3000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1500 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 40 kW |
| System sterowania | nie |