| Az ágy fölötti anyag átmérője | 900 mm |
| Csúcstávolság | 4000 mm |
| A munkadarab max. súlya | kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is available for testing.
The Poreba TR 90/4000 conventional center lathe represents a robust solution for the precise and efficient machining of large shafts and heavy rotating components. Thanks to its rigid construction and significant swing over bed, the machine is ideal for demanding roughing and finishing operations in heavy engineering. The TR 90 model excels in durability and high stability when working with bulky workpieces, guaranteeing users reliable performance and high productivity even when processing extra-long parts.
| Gyártás éve: | 0 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 840 mm |
| Csúcstávolság | 2750 mm |
| A munkadarab max. súlya | 6000 kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 530 mm |
| Orsófurat | 82 mm |
| Orsó fordulatszáma | 7 - 900 /min. |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1966 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 3000 mm |
| Csúcstávolság | mm |
| A munkadarab max. súlya | 2500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1972 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 1600 mm |
| Csúcstávolság | 10000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 28000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 355 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 1200 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 12000 x 2800 x 2400 mm |
| A gép súlya | 46200 kg |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 802 C |
| Gyártás éve: | 0 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | mm |
| Munkadarab max. átmérője | 1400 mm |
| Elfordulási hossz | 8000 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1966 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 1600 mm |
| Csúcstávolság | 3000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| A főmotor teljesítménye | 40 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |