| Powierzchnia robocza | 3070x1660 mm |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 18 t |
| Przejazd osi X | 3070 mm |
| Przejazd osi Y | 1660 mm |
| Maks. grubość blachy | 6,4 mm |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 22 |
| Ciężar maszyny | 14850 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 7600x6700x2230 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition; however, it cannot be tested under power.
The TRUMATIC 3000 R punching machine from the renowned manufacturer Trumpf represents an efficient solution for precise and fast punching or forming of sheet metal parts. This versatile machine combines high reliability with flexibility, ensured by an automated tool changer. It is an ideal choice for engineering operations looking for powerful equipment for complex sheet metal processing while maintaining high production quality. Its robust construction and intuitive control increase productivity even for demanding orders.
| Rok produkcji: | 2017 |
| Powierzchnia robocza | 2500 x 1250 mm |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 20 t |
| Ciężar maszyny | 13000 kg |
| Łączny pobór | 19 kVA |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1998 |
| Powierzchnia robocza | 2000x1000 mm |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 30 t |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Przejazd osi X | 2000 mm |
| Przejazd osi Y | 1000 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 4 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x2800x1800 mm |
| Ciężar maszyny | 5250 kg |
| Rozmiary stołu | 4000x1970 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2012 |
| Powierzchnia robocza | 1000x2000 mm |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 28 t |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Ilość skoków | 250 /min |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x3800x2100 mm |
| Ciężar maszyny | 8000 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2003 |
| Powierzchnia robocza | 1250x2500 mm |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 22 t |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 150 kg kg |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Bosch | |
| Rozmiary d x sz x w | 6900 x 5800 x 2200 mm |
| Ciężar maszyny | 11 050 kg |
| Rok produkcji: | 2006 |
| Powierzchnia robocza | 2530 x 1270 mm |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 23 t |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Maks. grubość ciętego materiału | 8 mm |
| Ciężar maszyny | 10500 kg |
| System sterowania | nie |