| Munkafelület | 3070x1660 mm |
| Névleges alakító erő | 18 t |
| X irányú mozgás | 3070 mm |
| Y irányú mozgás | 1660 mm |
| Max. lemezvastagság | 6,4 mm |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 22 |
| A gép súlya | 14850 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7600x6700x2230 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition; however, it cannot be tested under power.
The TRUMATIC 3000 R punching machine from the renowned manufacturer Trumpf represents an efficient solution for precise and fast punching or forming of sheet metal parts. This versatile machine combines high reliability with flexibility, ensured by an automated tool changer. It is an ideal choice for engineering operations looking for powerful equipment for complex sheet metal processing while maintaining high production quality. Its robust construction and intuitive control increase productivity even for demanding orders.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Munkafelület | 1020 x 2540 mm |
| Névleges alakító erő | 20 t |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| A munkadarab max. súlya | 100 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4460 x 2750 x 2130 mm |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer |
| Gyártás éve: | 2014 |
| Munkafelület | 1500x3000 mm |
| Névleges alakító erő | 22 t |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 20 |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2017 |
| Munkafelület | 2000x500 mm |
| Névleges alakító erő | 30 t |
| A medve méretei | 500x500 mm |
| A gép súlya | 3000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Munkafelület | 2500x1250 mm |
| Névleges alakító erő | 16,5 t |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 18 |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1999 |
| Munkafelület | 1250 x 1250 mm |
| Névleges alakító erő | 20 t |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| A vágandó anyag max. vastagsága | 4,5-6 mm |
| A gép súlya | 17 000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |