| A munkadarab maximális hoszúsága | 3070 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1550 mm |
| Max. lemezvastagság | 15 mm |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Fiber | igen |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6043 x 2900 x 2350 mm |
| A gép súlya | 11 200 kg |
| A munkadarab max. súlya | 920 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Machine in excellent condition, testing is possible.
The AMADA Fiber FLC3015AJ 2kW fiber laser represents a highly efficient solution for precise and fast sheet metal cutting. Thanks to advanced fiber technology, this machine is ideal for both custom and mass production, emphasizing low operating costs and high cutting speeds, especially with thinner materials. The FLC3015AJ model ensures excellent process stability and edge quality, significantly increasing the productivity of engineering operations focused on modern, energy-efficient thermal metal cutting methods.
| Gyártás éve: | 2007 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 3200 W |
| Fiber | nem |
| A munkadarab max. súlya | 900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8800 x 6010 x 2400 mm |
| A gép súlya | 12000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2019 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 15 mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | igen |
| A munkadarab max. súlya | 890 kg |
| A gép súlya | 13000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2015 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 12 mm |
| Lézer teljesítmény | 750 W |
| Fiber | igen |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2005 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 12 mm |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Összesített teljesítmény | 71 kVA |
| A gép súlya | 11500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 9800x5300x2000 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2018 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 4000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 2000 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | nem |
| A gép súlya | 14500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |